Felek Otomotiv Yeni ASX Tanıtım Günü

Samsun Offroad Kulübü üyeleri , Temsa Mitsubishi yetkili bayii Felek Otomotiv’de yeni ASX modelinin tanıtım ve test sürüşü etkinliğinde bir araya geldiler.

Firma  müdürü Tolga Aydın’ın misafiri olan kulüp üyeleri  yeni ithal edilen ASX modeli hakkında detaylı bilgiler alıp test sürüşü için direksiyon başına geçtiler.

Firma yetkilileri Mitsubishi firmasının diğer modeli olan ve kulüp üyeleri tarafından da yakından takip edilen L200 modeli hakkında da detaylı bilgiler aktardılar.

Firma Müdürü Tolga Aydın ile daha detaylı bir etkinlik konusunda düşüncelerini  de paylaşan Kulüp Başkanı  Sinan YEĞİN ; Felek Otomotivin nazik daveti için teşekkür ederiz.Felek otomotiv bünyesinde çeşitli 4×4 markaları barındıran bir firma dolasıyle hem satış hemde servis konusunda kulübümüze hitap eden bir firma , üyelerimizin bir kısmı zaten Felek Otomotiv ile çalışıyor inanıyorum ki bu tarz etkinlikler daha çok üyemizin bu firmayı tercih edeceğini gösterecektir. diyerek firma yetkililerine teşekkürlerini iletti.

ZİYARETÇİ İSTATİSTİĞİ

  • 142504Toplam Çoğul Ziyaret:
  • 24Bugün Çoğul Ziyaret:
  • 107732Toplam Tekil Ziyaret:
  • 24Bugün Tekil Ziyaret: