GÜÇLÜ YARINLAR GÜÇLÜ TÜRKİYE GENÇLİK KAMPI ( 7-8 Nisan 2018)

T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı ile kulübümüzün ortaklaşa yürüttüğü Güçlü Yarınlar Güçlü Türkiye Projesi kapsamında Samsun Şehit İlhan Hamlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan 8 kız 17 erkek öğrenciden oluşan 25 kişilik öğrenci grubu kamp eğitimi almak üzere kampa çıktılar.

İlk gün futbol , halat çekme ve yakartop gibi oyunlar oynayan kampçılar gün içerisinde kamp alanı bulma , çadır kurma , kamp malzemeleri tanıma , trekking konularında eğitim aldılar.

Yemeklerini de doğa ortamında hazırlayıp yiyen kampçılar çadır kurma yarışı da yaparak aldıkları eğitimleri pekiştirdiler.

Gece de kamp alanında kamp ateşi yakan kampçılar ateş etrafında bol bol sohbet ettiler.

Sabahın ilk ışıkları ile uyanan gençler ilk kamp deneyimleri konusunda fikirlerini ve duygularını birbirleri ile paylaştılar.

Öğlen saatlerine kadar sıcak havanın etkisi ile de kamp alanında bulunan ırmakta güzel saatler geçiren gençler ilerleyen saatlerde Samsun’a doğru hareket ettiler.

T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Samsun Offroad Kulübü’nün Güçlü Yarınlar Güçlü Türkiye Projesinden oldukça memnun kalan liseli gençler , bir sonraki projelerde de severek yer almak istediklerini belirtiler.

ZİYARETÇİ İSTATİSTİĞİ

  • 142475Toplam Çoğul Ziyaret:
  • 33Bugün Çoğul Ziyaret:
  • 107703Toplam Tekil Ziyaret:
  • 30Bugün Tekil Ziyaret: